Değerli Kürek Ailesi,

Hedef her zamanki gibi Olimpiyatlar.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve Sayın Genel Müdürlüğümüzün verdiği destekle 2019 yılını bitirmiş bulunuyoruz.

Bu yıl Tokyo’da düzenlenecek olimpiyatlara vize almak üzere milli takımımız çalışmalarına hızla devam etmektedir.

2019 yılını Gençler Avrupa Şampiyonası’nda Gençlerimiz Avrupa Üçüncüsü olarak bronz madalya almışlar ve camiamızı gururlandırmışlardır.

Emir Saygılı, Cavit Caner Başaran, Mert Ali Dağlı, Ahmet Eren Savaş ve Toprak Ata Kıvrak 10 ülke ile yarışarak üçüncü olmuşlardır.

Değerli arkadaşlar bilindiği üzere bu yılda Balkan Şampiyonası’nda sporcularımız başarılarla dolu bir yıl geçirdiler. Gençlerimiz kürek sporunun geleceği olup bizleri umutlandırmışlardır.

Teknik kurulumuza, başantrenörümüze ve bu sporcularında yetişmesinde kulüplerimizin desteğine antrenörlerimize emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi bildiririm.

2019 yılında kaybettiğimiz sevgi dolu, kürek sporuna büyük emeği geçen arkadaşımız Cengiz TUNÇBİLEK’i unutmayacağız. Hakem camiamızın da başı sağolsun. Onlara da göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi bildiririm.

Değerli arkadaşlar sevgili dostlarım sizlerle bir yılı daha geride bıraktık.

Yönetim kurulumuzun çalışmalarımızda göstermiş olduğu uyumlu destek ve çabalarına, federasyon çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. Bu yıl da herkesin elinden gelenin en iyisini yapacağına inancımız tamdır.

Başarıları elde etmek zor ama imkânsız değildir.

İlhami İŞSEVEN

Federasyon Başkanı