Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları

yonetici YARIŞLAR

DENİZ KÜREĞİ
1. Türk Balıkadamlar 15 Puan
2. İznik Spor 10 Puan
3. Fethiye Belediye 6 Puan
4. Galatasaray 4 Puan
5. Beşiktasş 4 Puan
KIZLAR
1. Fenerbahçe 26 Puan
2. Galatasaray 26 Puan
3. Şişecam Çayırova 24 Puan
4. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
5. Hereke Nuh Çimento Kürek 6 Puan
6. Fethiye Belediye 5 Puan
7. Galatasaray “B” 2 Puan
8. Türk Balıkadamlar 1 Puan
ERKEKLER
1. Galatasaray 63 Puan
2. Fenerbahçe 49 Puan
3. Sakarya Gençlik Merkezi 21 Puan
4. Hereke Nuh Çimento 21 Puan
5. Çukurova Üniversitesi 19 Puan
6. Şişecam Çayırova 15 Puan
7. Galatasaray “B” 11 Puan
8. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
9. Adana Gençlik Merkezi 6 Puan
10. Galatasaray “C” 4 Puan
11. Türk Balıkadamlar 3 Puan
12. Fenerbahçe “B 3 Puan
13. Sakarya Gençlik Merkezi “B” 3 Puan
14. Fethiye Belediye 2 Puan
15. Galatasaray “D” 1 Puan

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Sonuçları

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Start Listesi

 

 

 

yoneticiGençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları
Lucern-Lake

Dünya Kupası’nda Yarı Finaldeyiz..

Kürek Federasyonu MİLLİ TAKIM, YARIŞLAR

İsviçrenin Luzern kentinde yapılan Dünya Kupası’nın 3. ayağı yarışlarında hafif kilo ikitek dalında katılan iki ekibimiz Polonya, Avusturya, Macaristan gibi kürekte söz sahibi ülkeleri geçerek yarı finale kaldı.

Sabah yapılan elemelerde Ahmet Yumrukaya-Cem Yılmaz ekibi  6.48.710 luk dereceleri ile İngiltere ve Fransa’nın ardından 3. olarak akşam yapılacak Represaj yarışlarına kaldı.Represaj yarışlarında ise 7.00.230 luk derecesiyle grubunda birinci olarak yarıfinale katılmaya hak kazandı.

İkinci ekibimiz Engin Özkan ve Hüseyin Kandemir ikilisi ise 6.49.16 ile grubundan 5. çıkarak geldikleri represaj yarışlarında 6.59.140 ile grubunda avustralya ve Bulgaristan’ın ardından 3. olarak yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Toplamda 16 ekibin katıldığı hafifkilo erkekler ikitek dalında iki ekibimizede yarı final ve katılacakları final yarışlarında başarılar dileriz.

Kürek FederasyonuDünya Kupası’nda Yarı Finaldeyiz..

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Bülteni

yonetici YARIŞLAR

BÜLTEN NO  : 05
MESAFE  : 2000 metre
YER : Sapanca – Sakarya
TARİH  : 18 – 19 – 20 Temmuz 2014

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Bülteni

PROGRAM

18 Temmuz 2014 Cuma
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Eleme Yarışları

19 Temmuz 2014 Cumartesi
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı

20 Temmuz 2014 Pazar
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı
11:30 Kupa Töreni

yonetici2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Bülteni
tkf_hakem

Hakem Görevlendirmesi

yonetici MHK DUYURULARI

Türkiye Kürek Federasyonu 2014 Sezonu Faaliyet Programı’nda yer alan ve Sakarya, Sapanca Gölü Kürek Parkuru’nda 18 – 19 – 20 Temmuz 2014 günlerinde yapılacak Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Kürek Yarışları’nda görevlendirilen hakemlerin listesi aşağıya çıkarılmıştır.

Anılan hakemlerin
• Yarışma günleri saat 07:45‘de yarış mahallinde yapılacak Juri Toplantılarına katılmaları,
• Mazeretleri nedeniyle görev alamayacak hakemlerin en geç 15.07..2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar yazılı mazeretlerini 0212- 285 08 50 no.lu faksa veya mhk@tkf.gov.tr adresine mail ile iletmeleri rica olunur.

Görevlendirilen Hakemler:

  1. Cengiz Tunçbilek
  2. Feza Tunç
  3. Etem Derman
  4. Turhan Yalçınkaya
  5. Murat Büyükmete
  6. Ferhan Tunçbilek
  7. Nilüper Uygur
  8. Süleyman Sami Akman
  9. Aytufan Doğu
  10. Dündar Keskin
  11. Elif Aytekin
  12. Arzu Beklen
  13. Nurhan Genç Ünalan
  14. Didem Doğruöz
  15. Nesrin Eryazgan
  16. Sinan Sert
  17. Burçe Saygel
  18. Nuray İnal
  19. İrem Kamışlı
  20. Ali Emre Şahin
  21. Sabri Irk
yoneticiHakem Görevlendirmesi

Gençler Türkiye Şampiyonası 1. Etap yarış sonuçları

yonetici YARIŞLAR

Dosyaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 1.Etap yarış neticeleri

DENİZ KÜREĞİ
1. İznik Spor 12 Puan
2. Türk Balıkadamlar 10 Puan
3. Fethiye Belediye Spor 5 Puan
KIZLAR
1. Şişecam Çayırova 28 Puan
2. Galatasaray 23 Puan
3. Fenerbahçe 18 Puan
4. Anadolu Hisarı Kürek 10 Puan
5. Fethiye Belediye Spor 8 Puan
6. Hereke Nuh Çimento 6 Puan
7. Şişecam Çayırova “B” 4 Puan
8. Fenerbahçe “B” 4 Puan
9. Türk Balıkadamlar 3 Puan
10. Galatasaray “B” 3 Puan
ERKERKLER
1. Galatasaray 71 Puan
2. Fenerbahçe 59 Puan
3. Galatasaray “B” 28 Puan
4. Hereke Nuh Çimento 18 Puan
5. Sakarya Gençlik Merkezi 15 Puan
6. Şişecam Çayırova 14 Puan
7. Türk Balıkadamlar 9 Puan
8. Anadolu Hisarı Kürek 9 Puan
9. Çukurova Üniversitesi 4 Puan
10. Fethiye Belediye Spor 3 Puan
11. Galatasaray “C” 3 Puan
yoneticiGençler Türkiye Şampiyonası 1. Etap yarış sonuçları