Milli Takım Testi

yonetici

06-07 ŞUBAT 2015 ( 08 ŞUBAT 2015 REZERVE GÜN ) KÖYCEĞİZ MİLLİ TAKIM TESTİ VE YARIŞ AÇILIMLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR :

1.Gün

1.start   9:00   |  2.start  15:00

2.gün

3.start 9.00

  • Test mesafesi 4000 m dir. (3x 4000 m) (Max tempo 30)
  • Test tüm Kategorilerde, sadece 1x ve 2- tekne sınıflarında yapılacaktır (Yıldız Kız ve Hafif Kilo Kadın sadece 1x )
  • Tekneler, teknik komitenin yapacağı sıralamaya göre 1’er dakika arayla bırakılacaktır.
  • Tekne sınıfı, kategori, cinsiyet farkı olmaksızın daha önceden ilan edilmiş kıyaslamalı tabloya göre ‘’en kaliteli’’ ekip belirlenecek, ekipler kalite kriterlerine göre sıralanacaktır.
  • Hafif Kilo toleransı erkek için 73 kg, kadın için 61 kg

06 – 07 ŞUBAT 2015 ( 08 ŞUBAT 2015 REZERVE GÜN ) KÖYCEĞİZ MİLLİ TAKIM TESTİ VE YARIŞ AÇILIMLARI

Kürek Federasyonu GENEL BİLGİ

06-07 ŞUBAT 2015 ( 08 ŞUBAT 2015 REZERVE GÜN ) KÖYCEĞİZ MİLLİ TAKIM TESTİ VE YARIŞ AÇILIMLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR :

1.Gün

1.start   9:00   |  2.start  15:00

2.gün

3.start 9.00

  • Test mesafesi 4000 m dir. (3x 4000 m) (Max tempo 30)
  • Test tüm Kategorilerde, sadece 1x ve 2- tekne sınıflarında yapılacaktır (Yıldız Kız ve Hafif Kilo Kadın sadece 1x )
  • Tekneler, teknik komitenin yapacağı sıralamaya göre 1’er dakika arayla bırakılacaktır.
  • Tekne sınıfı, kategori, cinsiyet farkı olmaksızın daha önceden ilan edilmiş kıyaslamalı tabloya göre ‘’en kaliteli’’ ekip belirlenecek, ekipler kalite kriterlerine göre sıralanacaktır.
  • Hafif Kilo toleransı erkek için 73 kg, kadın için 61 kg

 

 

19 OCAK- 08 ŞUBAT 2015 / MİLLİ TAKIM ADAY KADRO KAMPI KÖYCEĞİZ VE FETHİYE

Kürek Federasyonu GENEL BİLGİ

19 Ocak – 08 Şubat 2015  tarihleri arası gerçekleştirilecek olan Milli Takım Aday Kadro Köyceğiz ve  Fethiye kamplarına davet edilen Antrenörler, Sporcular ve yardımcı elemanlar aşağıda bilginize sunulmuştur.

KÖYCEĞİZ
Antrenörler:
1.Yusuf Oktar (Milli Takımlar Koordinatörü / Antrenör )
2. Nebosha İliç
3. Sonat Doğan
4. Recep Akıcı
5. Dragan Milinkoviç 

 

Sporcular:
1. Fuad Rafail
2. Onat kazaklı
3. Tolga Şahin
4. Yiğit Arın
5. Cengiz Sungurlu
6. Selman Buruşoğlu
7. Ahmet Yumrukaya
8. Cem Yılmaz
9. Barbaros Gözütok
10. Hakan Özkan
11. Enes Kuşku
12. Bayram Sönmez
13. Hüseyin Kandemir 
 Fizyoterapist:
1.     Barış Celbek
Masör:
1.     Emrah Barkın
 

FETHİYE

Antrenörler:
1.Levent Avat
2.Cellalettin Güneştan
 

Sporcular:

1.Doğşah Bölük
2.Mert Kaan Kartal
3.Fatih Ünsal
4.Yasin Göler
5.Engin Özkan
6.Emre Haymana
7.Nadir Şahin
8.Uğur Özcan
9.Doğuş Köker
10.Gökhan Güven
11.Emre Faik Acar
12.Harun Ardıç
13.Mehmet Koçur
14.Sabri Sevniş
15.İsmail Bekiroğlu
16.İnanç Şahin 
Masör:
1.     Muhammet Ünal