116323_12-LG-SD

2014 World Rowing Under 23 Championships in Varese, Italy

yonetici MİLLİ TAKIM

İtalyanın Varese kentinde yapılan 23 yaş altı dünya şampiyonasına 9 sporcu 4 ekiple katılan takımımız elemelerde çok iyi bir performans sergileyerek bütün ekiplerle yarı finallere kalmayı başardı.

Ekiplerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Hafifkilo 4-  : Mert Kaan Kartal, Doğşah Bölük, Burak Özdemir, Melihcan Çetinkaya
  • Hafifkilo 1x : Enes Kuşku
  • Hafifkilo 2- : Fatih Ünsal, Emre Acar)
  • Ağırkilo 2-  :  Tolga Şahinoğlu, Onat Kazaklı

İnternet Sitesi : http://www.worldrowing.com/events/2014-world-rowing-u23-championships/

yonetici2014 World Rowing Under 23 Championships in Varese, Italy
tkf_hakem

Hakem Görevlendirmesi

yonetici MHK DUYURULARI

Türkiye Kürek Federasyonu 2014 Sezonu Faaliyet Programı’nda yer alan ve Sakarya, Sapanca Gölü Kürek Parkuru’nda 25 – 26 – 27 Ağustos 2014 (PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA) günlerinde yapılacak Gençler Türkiye Şampiyonası Final Yarışları’nda görevlendirilen hakemlerin listesi aşağıya çıkarılmıştır.

Anılan hakemlerin;

 

  • Yarışma günleri saat 07:45‘de yarış mahallinde yapılacak Juri Toplantılarına katılmaları,
  • Mazeretleri nedeniyle görev alamayacak hakemlerin en geç 19.08..2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar yazılı mazeretlerini 0212- 285 08 50 no.lu faksa veya mhk@tkf.gov.tr adresine mail ile iletmeleri rica olunur.

Görevlendirilen Hakemler:

 

  1. Cengiz Tunçbilek
  2. Feza Tunç
  3. Etem Derman
  4. Turhan Yalçınkaya
  5. Murat Büyükmete
  6. Derya Dağaşan
  7. Ayhan Yalçınkaya
  8. Zeki Çotur
  9. Hakan Alpaçar
  10. Halil Yılmaztürk
  11. Murat Günalp
  12. Çiğdem Kotan
  13. Cenk Yavuz
  14. Fırat Akça
  15. Kayhan M.Çokay
  16. Neslihan Çelik
  17. Mustafa K.Ruhi
  18. Sadık Turhan
  19. Mustafa Yanarkaya
  20. Nuri Yalçınkaya
  21. Onur Utku Demir
yoneticiHakem Görevlendirmesi

Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları

yonetici YARIŞLAR

Bülteni indirmek için : Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları Bülteni

BÜLTEN NO   : 06
MESAFE    : 2000 metre
YER             : Sapanca – Sakarya
TARİH        : 25 – 26 – 27 Ağustos 2014

PROGRAM

25 Ağustos 2014 Pazartesi
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Kulvar Belirleme Yarışları Başlangıcı

26 Ağustos 2014 Salı
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı
11.15 Madalya Töreni

27 Ağustos 2014 Çarşamba
07:45 Jüri Toplantısı
08:00 Organizasyon Toplantısı
09:00 Yarışların Başlangıcı
11:00 Madalya ve Kupa Töreni

İlhami İŞSEVEN      : Federasyon Başkanı
Şerafettin DENİZ    : Genel Sekreter

ONUR KURULU

Hüseyin Avni Coş  : Sakarya Valisi
Gökhan Azcan  : Sapanca Kaymakamı
Dr. Aydın Yılmazer      : Sapanca Belediye Başkanı
Salih Koşu        : Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Fikret BORA        : Yönetim Kurulu Üyesi – Organizasyon Kurulu Başkanı
Ozan BAYÜLKEN        : Başkan Yardımcısı – Teknik Kurul Başkanı
Cengiz TUNÇBİLEK    : Merkez Hakem Kurulu Başkanı
Celal PEKBAŞOĞLU      : Yönetim Kurulu Üyesi – Organizasyon Kurulu Üyesi
Çiğdem ÖZKAYA ŞENÜREN   : Koordinatör

yoneticiGençler Türkiye Kürek Şampiyonası Final Yarışları

Gençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları

yonetici YARIŞLAR

DENİZ KÜREĞİ
1. Türk Balıkadamlar 15 Puan
2. İznik Spor 10 Puan
3. Fethiye Belediye 6 Puan
4. Galatasaray 4 Puan
5. Beşiktasş 4 Puan
KIZLAR
1. Fenerbahçe 26 Puan
2. Galatasaray 26 Puan
3. Şişecam Çayırova 24 Puan
4. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
5. Hereke Nuh Çimento Kürek 6 Puan
6. Fethiye Belediye 5 Puan
7. Galatasaray “B” 2 Puan
8. Türk Balıkadamlar 1 Puan
ERKEKLER
1. Galatasaray 63 Puan
2. Fenerbahçe 49 Puan
3. Sakarya Gençlik Merkezi 21 Puan
4. Hereke Nuh Çimento 21 Puan
5. Çukurova Üniversitesi 19 Puan
6. Şişecam Çayırova 15 Puan
7. Galatasaray “B” 11 Puan
8. Anadolu Hisarı Kürek 11 Puan
9. Adana Gençlik Merkezi 6 Puan
10. Galatasaray “C” 4 Puan
11. Türk Balıkadamlar 3 Puan
12. Fenerbahçe “B 3 Puan
13. Sakarya Gençlik Merkezi “B” 3 Puan
14. Fethiye Belediye 2 Puan
15. Galatasaray “D” 1 Puan

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Sonuçları

2014 Gençler Türkiye Şampiyonası 2.Etap Start Listesi

 

 

 

yoneticiGençler Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sonuçları